• 0098-2122207811
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • شنبه تا پنج شنبه 8:30 الی 16:30

مشارکت ۴۰ درصدی بانک پارسیان


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آیین امضای موافقت نامه تامین مالی سـندیکایی طرح سـرمایه گـذاری تولیـدکاغـذچاپ و تحریر در استان خوزستان با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)،ریاست هیات عامل صـندوق توسعه ملی و مدیران عامل بانک های پارسیان، ملی، سپه و صنعت معدن (به عنوان اعضای سندیکا) روز سه شنبه 3 دی ماه در محل بانک پارسیان برگزار شد.

هزینه ارزی پروژه حدود 480 میلیون دلار و آورده ریالی شرکت قریب 1100 میلیارد تومان است. از کل سرمایه گذاری طرح، 40 درصد سهم بانک پارسیان به عنوان بانک عامل سندیکا است و مابقی آن بین بانک‌ها تقسیم می‌شود. بانک‌های ملی، سپه و صنعت و معدن هر کدام با آورده 20 درصدی به صورت مشارکتی در طرح سندیکای کاغذ خوزستان شرکت خواهند کرد. این طرح با ظرفیت عملی 240 هزار تن که قابلیت افزایش تا 320 هزار تن را دارد، از خروج سالانه بالغ بر 280 میلیون دلار ارز از کشور می تواند جلوگیری کند.

 رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خاطرنشان کرد: با سرمایه‌گذاری قریب به 480 میلیون دلاری و اجرای این پروژه ، ضمن جلوگیری از خروج سالانه 285 میلیون دلار ارز ، از قطع شدن 6میلیون اصله درخت تنومند درسال جلوگیری میشود چراکه این مجموعه از تکنولوژی نوین دوستدار محیط زیست بهره میبرد و با راه اندازی آن دانش فنی کشور درحوزه کاغذسازی توسعه خواهد یافت.

وی با بیان این نکته که بیکاری امروز واقعیتی است که کشور ما دچار آن شده افزود: با اجرای طرح تولید کاغذ ، حدود 2000شغل جدید مستقیم و غیرمستقیم درمنطقه محروم استان خوزستان طی 3 سال ایجاد خواهد شد.


اخبار بانک پارسیان

تمامی حقوق این سایت مربوط به شرکت پیشگامان تجارت کاغذ می باشد و هرگونه کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد

Please publish modules in offcanvas position.